Energetska obnova SŠ Konjščina

Važna obavijest!

U toku je energetska obnova zgrada SŠ Konjščina i OŠ Konjščina. Započeli su intenzivni građevinski radovi te je prostor oko škole ograđen zaštitnom ogradom i pristup nezaposlenim i neovlaštenim osobama je zabranjen. Radovi će trajati do rujna 2020. godine.

Molimo za razumijevanje sve učenike SŠ Konjščina i njihove roditelje jer će do kraja tekuće školske godine biti promjena u rasporedu učionica u kojima se odvija nastava, ovisno o dijelovima škole u kojima će se izvoditi radovi.

Molimo za razumijevanje nastavnike, učenike i sve ostale korisnike prostora škole što će u svom radu ponekad biti ometani aktivnostima koje će se odvijati na gradilištu.

Upozoravamo sve osobe da budu pažljive prilikom kretanja po terenu oko škole, slijede istaknute upute i ne ulaze u ograđeni prostor oko škole.

Upozoravamo učenike da radi vlastite sigurnosti ulaze i izlaze iz škole samo na glavni ulaz te slijede istaknute upute. Strogo je zabranjeno ulaziti u ograđeni prostor oko škole i na bilo koji način ometati izvođenje radova te dovoditi u opasnost vlastiti ili tuđe živote.

Nadamo se da ćemo iduću školsku godinu započeti u obnovljenoj zgradi škole u kojoj će nam svima rad i boravak biti ugodniji.

Hvala na razumijevanju!

objavio: Milojka Rataić   datum: 17. 1. 2020.

« Veljača 2020 »

Ukupno: 1151998