ORGANIZACIJA RADA PRVI DAN NASTAVE, 7. rujna 2020.

Učenici koji su se upisali online moraju donijeti originalne dokumente: upisnicu i liječničko uvjerenje.

Nastava će se odvijati prema sljedećem rasporedu:

7:00 prvi razredi

Učenici dolaze na otvoreni prostor ispred glavnog ulaza u školu. Ulazak u školu i izlazak iz škole bit će kontroliran u skladu s epidemiološkim mjerama.

Učenici će biti raspoređeni u učionice u koje će ući sa svojim razrednikom/razrednicom:

- Komercijalist/ica, 1.A, učionica 7
- Tehničar/ka za električne strojeve s primijenjenim računalstvom, 1.B, učionica 10
- Autoelektričar/ka, elektroinstalater/ka, 1.C, učionica 6
- Automehaničar/ka, strojobravar/ka, vodoinstalater/ka, 1.D, učionica 12
- Vozač/ica motornoga vozila, 1.V, učionica 8

Učenici moraju imati maske, donijeti pribor za pisanje i bilježnicu te prije dolaska u školu izmjeriti tjelesnu temperaturu.

Tijekom dolaska/odlaska i boravka u školi učenici su dužni pridržavati se mjera i uputa koje propisuje Hrvatski zavod za javno zdravstvo: da se ne grupiraju (izvan i unutar ustanove poželjan je fizički razmak od 2 metra).

8:00 drugi, treći i četvrti razredi

Nastava će se održati online u sustavu Yammer. Učenici neka pristupe sustavu u zakazano vrijeme (8:00 sati) i dobit će sve potrebne informacije od razrednika/razrednice.

Upozoravamo učenike da ne dolaze u školu ukoliko

- imaju simptome zarazne bolesti (npr. povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, grlobolja, proljev, povraćanje)

- imaju izrečenu mjeru samoizolacije

- imaju saznanja da su zaraženi s COVID-19.

Učenici koji ne dođu na nastavu neka se jave razredniku/razrednici ili školskoj pedagoginji.

Učenici srednjih škola voze se javnim prijevozom pa upozoravamo na preporuke o ponašanju u prijevozu (da obavezno nose masku, da zajedno sjede članovi iste obitelji, da su iste razredne grupe zajedno, da učenici ne mijenjaju sjedalo već da sjede na istom mjestu u prijevozu i sl.).

Molimo učenike ili roditelje učenika, posebice učenika 1. razreda, koji spadaju u izrazito vulnerabilnu skupinu te ne mogu ili ne smiju u ustanovu, da se jave razredniku/razrednici ili školskoj pedagoginji.

Telefon: 049/465-141

E-mail: ss-konjscina@kr.htnet.hr

objavio: Milojka Rataić   datum: 4. 9. 2020.

« Rujan 2020 »