Natjecanja

Učenici naše škole redovito sudjeluju na županijskim i međužupanijskim natjecanjima, a ponajbolji zasluže odlazak i na državno natjecanje. Predstavnici strukovnih predmeta (elektrotehnika, ekonomija, strojarstvo, promet i logistika) svake godine sudjeluju na međužupanijskim natjecanjima, a tradicionalno imamo predstavnika na županijskim natjecanjima iz stranih jezika, matematike, informatike, vjeronauka...

Vrlo dobre rezultate naši đaci postižu u sportskim natjecanjima: odbojka, nogomet, rukomet, stolni tenis... Nekoliko godina zaredom županijski smo prvaci u odbojci za mladiće i predstavljamo našu županiju na državnom natjecanju.

Provodimo međunarodno natjecanje "Klokan bez granica".

Učenici svake godine sudjeluju na natjecanjima u organizaciji Crvenog križa, a članovi UZ Konjić predstavljaju školu na smotri učeničkih zadruga.

Natjecanja

Državno prvenstvo u tenisu za dječake do 16 godina

Nikola Žeželj, učenik 1B razreda naše škole, je na državnom prvenstvu u tenisu za dječake do šesnaest godina osvojio drugo mjesto u igri parova te treće mjesto u pojedinačnoj konkurenciji. Nikola je član teniskog kluba Zlatar te je do sada postizao uspjehe na turnirima u Hrvatskoj. Nastup na državnom prvenstvu  je izborio   8.    mjestom u ukupnom poretku u Republici Hrvatskoj sa osvojenih     1284   bodova.  Nikola će kao perspektivni mladi sportaš  primiti i priznanje Sportske zajednice Krapinsko-zagorske županije. Ponosni na njegov rad i rezultate, upućujemo mu čestitke i želimo da i dalje uživa u sportu i osvaja turnire.

objavio: Jasminka Presečki   datum: 26. 1. 2017.