Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Pravilniku o korištenju nenamjenskih donacija i stjecanju i korištenju vlastitih prihoda SŠ Konjščina

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 10.05.2023. do 18.05.2023.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi tekst dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu – ss-konjscina@kr.htnet.hr .

Po završetku savjetovanja, svi pristigli prijedlozi bit će javno dostupni na internetskoj stranici Srednje škole Konjščina, savjetovanje, zatvorena savjetovanja.

___________

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Prijedlogu Pravilnika o uvjetima i postupku jednostavne nabave u Srednjoj školi Konjščina

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 04.04.2023. do 12.04.2023.

___________

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o prijedlogu Pravilnika o izmjeni Pravilnika o uvjetima i postupku jednostavne nabave u Srednjoj školi Konjščina. Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 14.04.2022. do 21.04.2022.

___________

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o prijedlogu Pravilnika o prikupljanju, obradi i zaštiti osobnih podataka u Srednjoj školi Konjščina. Ovim Pravilnikom  pobliže se uređuju načela obrade osobnih podataka, obrada osobnih podataka, prava ispitanika, uvjeti privole, obveze škole kao voditelja obrade osobnih podataka, obrada posebnih kategorija osobnih podataka, informacije i pristup osobnim podacima, ispravak i brisanje, pravo na prigovor i automatizirano pojedinačno donošenje odluka, sigurnost obrade te organizacijska, tehnička i integrirana zaštita osobnih podataka, odnosi voditelja i izvršitelja obrade, evidencija aktivnosti obrade, imenovanje službenika za zaštitu podataka, prijenosi osobnih podataka, obrada osobnih podataka putem video nadzora te druga pitanja u svezi prikupljanja, obrade, korištenja i zaštite osobnih podataka pojedinaca fizičkih osoba čiji se osobni podaci koriste.

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 24.02.2022. do 24.03.2022.

__________________________

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Prijedlogu Pravilnika o radu školske knjižnice. Ovim Pravilnikom uredit će se položaj, struktura i rad knjižnice te prava i dužnosti korisnika školske knjižnice Srednje škole Konjščina.

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 02.02.2022. do 04.03.2022.

____________

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Prijedlogu Pravilnika o načinu i postupku kojim se svim kandidatima za zapošljavanje osigurava jednaka dostupnost javnim službama pod jednakim uvjetima te vrednovanje kandidata prijavljenih na natječajOvim Pravilnikom utvrđuje se način i postupak  kojim se svim kandidatima za zapošljavanje u Srednjoj školi Konjščina (u daljem tekstu: školska ustanova)  osigurava jednaka dostupnost javnim službama pod jednakim uvjetima, način vrednovanja kandidata prijavljenih na natječaj, način vrednovanja kandidata koje je uputio nadležni ured državne uprave te način i postupak provođenja natječaja za zapošljavanje  u školskoj ustanovi.

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 19.02.2019. do 24.02.2019.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi nacrt dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu – ss-konjscina@kr.htnet.hr .

------------------

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Pravilniku o procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje. Navedenim Pravilnikom uređuju se načini i postupci zapošljavanja kojima se svim kandidatima prijavljenim na natječaj odnosno kandidatima koje je uputio ured državne uprave osigurava jednaka dostupnost zaposlenja u Školi pod jednakim uvjetima, vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj odnosno upućenih od ureda državne uprave kao i odredbe o sastavu i radu posebnog Povjerenstva koje sudjeluje u procjeni i vrednovanju kandidata te ostale odredbe u vezi natječaja odnosno zapošljavanja.

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 17.01.2019. - 24.01.2019.

------------------

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o prijedlogu Statuta Srednje škole Konjščina. Navedenim Statutom se utvrđuje obavljanje djelatnosti, unutarnje ustrojstvo, djelokrug, ovlasti i način odlučivanja tijela Srednje škole Konjščina, položaj, prava i obveze učenika, nastavnika i roditelja te druga pitanja od značenja za djelatnost i poslovanje Srednje škole Konjščina. Prijedlog Statuta upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 17.01.2019. - 24.01.2019.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi nacrt dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu: ss-konjscina@kr.htnet.hr .